سوالات متداول

کبال سامانه آنلاین خدمات خانه و ساختمان است که پس از دریافت سفارش‌‌ شما متخصصان را متناسب با نیاز مطرح‌شده، به شما معرفی می‌کند. مشتریان و متخصصان برای استفاده از خدمات سامانه‌ی کبال، می‌توانند در این سامانه یک حساب کاربری شخصی داشته باشند.اطلاعات شما در پروفایل شخصی‌تان نگهداری می‌شود. در این پروفایل می‌توانید درخواست خدمات خود را بررسی کنید؛ آدرس، شماره تلفن یا آدرس ایمیل اضافه کنید و رمز عبور و اطلاعات پروفایل خود را، در صورت تمایل، تغییر دهید.
بعد از این که متخصص مناسب را به شما معرفی کردیم، می‌توانید مستقیما با او تماس بگیرید و به توافق برسید. همچنین وضعیت سفارش را می‌توانید در نرم‌افزار مشاهده کنید.
بله. هر زمان که خواستید می‌توانید اطلاعاتی مثل آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل و رمز عبور را تغییر دهید.
محتوای فنی ما از کتاب‌ها، مقالات و مجلات مربوط به رشته‌های خدمات کبال استخراج و تالیف می‌شوند.این مطالب قرار است معرفی دقیق‌تری از خدمت مورد نظر و نیاز شما در اختیارتان بگذارد. در واقع این محتویات بخشی از مشاوره فنی ما به مخاطبانمان است.

مزایای کبال

ما متخصصان حرفه‌ای را در زمینه‌های مختلف دستچین کرده‌ایم و به سرعت در حال گسترش حوزه خدماتمان هستیم. خدمات کنونی وب‌سایت ما عبارتند از: نقاشی، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی و مصنوعات چوبی.
بله. هر زمان که خواستید می‌توانید اطلاعاتی مثل آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل و رمز عبور را تغییر دهید.
در حال حاضر فقط در شهر تهران و حومه فعالیت می‌کنیم، اما به زودی فعالیت خود را در شهرهای دیگر گسترش خواهیم داد.
ابتدا خدمت مورد نظر خود را از منوهای انتخابی صفحه اول انتخاب یا در محل جستجو درخواست خود را وارد کنید. بعد از پر کردن پرسشنامه، شرح مختصری از نیاز خود را ثبت کنید. ما با جستجو در میان متخصصان کبال بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
خیر. ما برای هر درخواست تا ۴ نفر متخصص معرفی می‌کنیم، اما انتخاب نهایی برای استفاده از خدمات آن‌ها با شماست.
اطلاعات متخصصان کبال در وب‌سایت یا اپلیکیشن کبال قابل مشاهده است و پس از ثبت سفارش می‌توانید رزومه، سوابق کاری و نظرات سایر کاربران برای متخصص را مشاهده کنید و در صورت مناسب بودن، او را برای خدمت مورد نظرتان انتخاب کنید.

روند ارتباط با متخصصان

ر صورت تصمیم به توقف پروژه، می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی اجرای کار و مواد استفاده شده تا آن مرحله از کار، اقدام به فسخ قرارداد فی‌مابین خود و متخصص کنید. به یاد داشته باشید در این صورت نیز می‌توانید برای ثبت نظر خود به وبسایت یا اپلیکیشن مراجعه کنید.
نظر شما برای بهبود کیفیت متخصصان عضو، بسیار مهم است. با اعلام هر اعتراض معتبر، قبل از تصمیم‌گیری نهایی ابتدا از هر دو طرف ارزیابی به عمل می‌آید. تجربه‌های ناخوشایند، اغلب ناشی از سوء تفاهم‌های ساده بین دو طرف است. با این حال اگر رفتار ناخوشایند و منفی از طرف متخصصان ما سر زده باشد، ما امکان حذف متخصص از شبکه همکاران را در دستور کار خود داریم.

فرایند غربالگری متخصصین

متقاضیان را توسط ممتحنینی که خود از متخصصان برجسته در هریک از رشته‌های خدمت‌رسانی کبال هستند، ارزیابی می‌کنیم و پس از ارائه گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی عدم اعتیاد و سفته مناسب به گروه متخصصان اضافه می‌کنیم.
متخصصان با مراجعه حضوری به دفتر کبال و ارائه‌ی اطلاعات خود، فرآیند ثبت‌نام را طی می‌کنند. با این حال ممکن است در طول زمان اطلاعات افراد تغییر کند، ما در طول زمان از مسیرهای مختلف برای به‌روز کردن اطلاعات‌مان اقدام می‌کنیم.

استفاده از خدمات و قیمت‌گذاری

این سرویس برای دریافت‌کنندگان خدمات رایگان است؛ اما متخصصان برای معرفی و دریافت پروژه جدید هزینه‌ مختصری را پرداخت می‌کنند. البته این موضوع در روند قیمت‌گذاری روی پروژه تاثیری ندارد.
کبال تا جای ممکن قیمت‌های دقیق و قیمت‌های مناسب را معرفی خواهد کرد. در پروژه‌های پیچیده، شما می‌توانید با قیمت‌های اعلامی متخصصین و مذاکره با آنها از مناسب بودن قیمت مطمئن شوید.
عضویت در سایت، از شروط ثبت سفارش است. امکان ثبت‌نام در هنگام ورود به وب‌سایت، تکمیل پرسشنامه و ثبت درخواست در نظر گرفته شده است.با ثبت‌نام در سایت علاوه بر ثبت سفارش، می‌توانید:
  • نظرات خود را درباره متخصص بیان کنید
  • به متخصص امتیاز بدهید
  • به پروژه‌های قبلی خود دسترسی داشته باشد
  • در جریان اخبار و تخفیف‌های ما قرار بگیرید
بله. وارد کردن آدرس ایمیل هنگام ثبت‌نام اختیاری است و تنها مورد ضروری، وارد کردن شماره تلفن همراه‌تان است.
شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید و منتظر تماس ما باشید. معرفی متخصصین در اولین زمان کاری بعد از ثبت سفارش صورت می‌گیرد.
بله، با ثبت صحیح اطلاعات پروژه، آدرس و شماره تلفن محل پروژه می‌توانید برای محل دیگری درخواست متخصص دهید.
پس از انتخاب متخصص مورد نظر، اطلاعات پروژه شما به متخصص منتخب ارسال می‌گردد. در صورت تاخیر یا عدم مراجعه متخصص می‌توانید با شماره تلفن او تماس بگیرید و درخواست خود را پیگیری کنید.
شما می‌توانید از بین موارد معرفی شده توسط سایت، شخص دیگری را انتخاب نمایید.
بله. اما در صورتی که بعد از دریافت و تایید پروژه‌ توسط یکی از متخصصان، پروژه را لغو کنید، پروژه از لیست متخصص خارج می‌شود و لازم است بار دیگر ثبت سفارش کنید.
بله. در صورت تمایل به سفارش تلفنی می‌توانید اطلاعات پروژه خود را با تیم فروش ما در میان بگذارید. آن‌ها بقیه اقدامات لازم را برای شما انجام خواهند داد.
ما در قرارداد بین مشتری و متخصص هیچ نقشی نداریم و صرفا به عنوان یک معرف، طرفین را به هم متصل می‌کنیم. توصیه می‌کنیم حتما قرارداد ببندید و در عقد آن دقت لازم را به خرج دهید.
خیر. هر سفارش فقط به یک متخصص ارجاع می‌شود. در صورت نیاز به نفرات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید و اطلاعات پروژه را با ما در میان بگذارید.
مطالعه پروفایل متخصصان بهترین روش برای مقایسه و انتخاب است. بررسی رزومه و ویدئوی متخصص معرفی‌شده هم کمک زیادی به شناخت متخصص می‌کند. از آنجا که نظرات کاربران قبلی و امتیازهای آن‌ها در پروفایل متخصصین موجود است، پیشنهاد می‌کنیم به این موارد نیز توجه کنید.
برای معرفی ما می‌توانید لینک وب‌سایت، آدرس صفحه اینستاگرام و تلگرام‌مان را برای دوستانتان بفرستید.
پس از فعال‌سازی حساب کاربری می‌توانید عکس تا ۱ مگابایت و فیلم تا ۱۵ مگابایت بارگذاری کنید.
بله. شما در هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید اطلاعات پروفایل خود وایرایش کنید. کافیست به بخش ویرایش اطلاعات حساب خود مراجعه کنید و مراحل مربوطه را انجام دهید.
پس از فعال‌سازی حساب کاربری می‌توانید در محل قرار گرفتن عکس و فیلم، محتوای مورد نظر خود را بارگزاری کنید.
حداکثر حجم ویدئوی نمونه کار ۱۵ مگابایت و حداکثر حجم تصاویر ۱ مگابایت است.

ثبت نظرات

حداکثر حجم ویدئوی نمونه کار ۱۵ مگابایت و حداکثر حجم تصاویر ۱ مگابایت است.رای و نظرات شما یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر بهبود ارائه خدمات به کاربران است. نظرات شما به ما کمک می‌کند از کیفیت کار متخصصان‌مان مطلع شویم و در صورت نیاز برای بهبود خدمات، به آنان کمک کنیم. به طور خلاصه، افزایش کیفیت کار متخصصان و کمک به سایر کاربران در انتخاب متخصص، از دلایل وجود بخش رای و نظرات است.
شما از زمان معرفی متخصص تا هر زمانی که بخواهید، می‌توانید نظر خود را درباره متخصص و مجری کار ثبت نماییداز جمله مواردی که می‌توانید درباره متخصص بررسی و ثبت کنید:
  • نظم و اخلاق از هنگام ورود تا اتمام کار
  • رعایت ایمنی و سلامت اجرای کار
  • کیفیت کار انجام شده
  • قیمت تمام شده و تخفیف
  • دمات ویژه در صورت ارائه از طرف متخصص، مثل خلاقیت در طراحی و غیره
آدرس: سعادت آباد، تقاطع خوردین و بلوار دریا، ساختمان رویال سعادت آباد، طبقه سوم اداری واحد ۳۰۶
021-40880667-9