کارواش نانو

کارواش نانو

کارواش نانو یکی از انواع جدید کارواش در ایران است. در این نوع کارواش، از مواد نانو برای شستن ماشین استفاده می‌شود و نیازی به استفاده از آب ندارد؛ به همین دلیل، گاهی از اصطلاح کارواش بدون آب هم برای اشاره به کارواش نانو استفاده می‌شود. مواد نانویی که برای شستشو استفاده می‌شوند، یک لایه‌ی محافظ را روی بدنه خودرو تشکیل می‌دهند و باعث می‌شوند تا ماشین شما دیرتر کثیف شود. این نوع از کارواش عملا نیازی به دستگاه‌های خاص ندارد و همه چیز در آن با استفاده از اسپری مواد نانو و چند تکه دستمال انجام می‌شود.
شما با انتخاب کارواش نانو نشان می‌دهید که به محیط زیست و نسل آینده هم توجه دارید و حاضر نیستید آب پاکیزه را برای شستشوی ماشین هدر دهید. با استفاده از این نوع کارواش، هم ماشین‌تان را تمیز می‌کنید و هم به حفظ منابع طبیعی کمک می‌کنید. عدم نیاز کارواش نانو به آب باعث می‌شود تا در فضای پارکینگ هم بتوانید این سرویس را دریافت کنید. متخصصان کارواش نانو در کبال برای شستشوی ماشین پیش شما می‌آیند و در محل دلخواه‌تان، این کار را انجام می‌دهند.

* کارواش نانو تنها در محدوده‌ی شهر تهران ارائه می‌شود.

فهرست خدمات

  • شستشوی کامل خودروی سواری (سدان و هاچ بک): 30 هزار تومان
  • روشویی خودروی سواری (سدان و هاچ بک): 20 هزار تومان
  • شستشوی کامل خودروی شاسی بلند: 40 هزار تومان
  • روشویی خودروی شاسی بلند: 30 هزار تومان
  • هزینه‌ی خدمات اضافه به صورت توافقی محاسبه می‌شود

نکات

الف) سرویس شستشوی کامل شامل روشویی خودرو، نظافت داخل خودرو، جاروبرقی کشیدن کف و صندلی‌ها، واکس داشبود و واکس تایرها است.
ب) در منزل و محل کار هم می‌توانید درخواست کارواش بدهید.
پ) پیش از ثبت سفارش، از فراهم بودن شرایط اجرای کارواش در پارکینگ مدنظرتان اطمینان حاصل کنید؛ برخی از پارکینگ‌ها اجازه‌ی انجام کارواش را نمی‌دهند.

راهنمای قیمت

الف) هزینه‌ کارواش نانو برای تمام خودروهای سواری (سدان و هاچ بک) اعم از ایرانی و خارجی یکسان است.
ب) هزینه کارواش نانو برای تمام خودروهای شاسی بلند، نیمه شاسی و کراس اور یکسان است.
پ) مواردی که خارج از سرویس روتین کاروش نانوی کبال هستند و هزینه‌ی انجام آنها به صورت جداگانه دریافت می‌شود:

 • موتورشویی
 • زیرشویی
 • پولیش و واکس بدنه
 • رفع چسب و مواد زاید به جا مانده روی شیشه‌ها

ت) قیمت‌ها بر اساس نرخنامه‌ی سال 1397 محاسبه شده‌اند.

مزایای کبال

  • انجام کارواش در زمان و مکان مورد نظر شما
  • بدون نیاز به پرداخت انعام
  • ماندگاری بالای پاکیزگی خودرو
  • قیمت منصفانه و استفاده از مواد مرغوب
  • صرفه جویی در وقت و هزینه

سوال‌های متداول

س: چرا باید کارواش را اینترنتی سفارش دهم؟
ج: شال و کلاه کردن برای کار پیش پا افتاده‌ای مثل کارواش واقعا نمی‌ارزد؛ مخصوصا اینکه در گرمای تابستان و سرمای زمستان مجبور باشید تنها برای یک کارواش ساده به دل ترافیک و هوای بیرون بزنید. با استفاده از سرویس کارواش آنلاین کبال می‌توانید بدون هدررفت وقت به کارهای شخصی‌تان برسید و کارواش را به خانه بیاورید.

س: اگر سرویس شستشوی کامل خودرو را انتخاب کنم، تنها پرداخت مبلغ تعیین شده کافی است؟
ج: بله. در این سرویس، چهار کار اصلی مورد نیاز در شستشوی ماشین انجام می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه‌ی جداگانه نیست. البته در صورت انتخاب مواردی از قبیل زیرشویی و موتورشویی، هزینه‌ی مجزایی به فاکتور شما اضافه خواهد شد.

س: آیا واقعا نیازی به پرداخت انعام نیست؟
ج: سازوکار کارواش نانو در کبال به صورتی است که هزینه‌های آن با شفافیت کامل اعلام شده است. در این هزینه‌ها، کوچک‌ترین جایی برای انعام وجود ندارد و شما کاملا مطمئن خواهید بود که نباید هزینه‌ی اضافه‌ای را پرداخت کنید.

س: در محل کار هم می‌توانم درخواست کارواش بدهم؟
ج: با توجه به اینکه کارواش نانو نیازی به استفاده از آب ندارد، در هر موقعیت و مکانی می‌توان سفارش کارواش داد و ماشین را در همان مکان نظافت کرد. حتی می‌توانید ماشین‌تان را کنار خیابان پارک کنید و با دادن مشخصات و شماره پلاک ماشین پارک شده، سفارش کارواش بدهید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که پارکینگ برخی از ساختمان‌ها اجازه‌ی ورود متخصص کارواش به درون پارکینگ را نمی‌دهند. این مورد را حتما پیش از ثبت سفارش بررسی کنید.

آدرس: سعادت آباد، تقاطع خوردین و بلوار دریا، ساختمان رویال سعادت آباد، طبقه سوم اداری واحد ۳۰۶
021-40880667-9
info@cobal.ir