درباره کبال

در کبال ما معتقدیم راه بهتری برای انجام کارهای خانه و ساختمان وجود دارد.
روشی که در آن عموم جامعه می‌توانند خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب و به سادگی از متخصصین معتمد، مجرب و با اخلاق دریافت ‌کنند.

شکل‌گیری و ارائه خدمات

فعالیت کبال در پاییز سال 1396 آغاز شد؛ زمانی که پلتفرم کبال برای ارائه خدمات خانه و ساختمان مانند نقاشی، کاشی و سرامیک، طراحی داخلی و ده‌ها خدمت دیگر در دسترس تمامی ساکنین تهران قرار گرفت. در کبال نحوه ارائه خدمات به این شکل است که پس از ثبت سفارش توسط مشتری، کبال مناسب‌ترین متخصص را بسته به نوع خدمت درخواستی برای انجام کار تخصیص می‌دهد. متخصصی که برای انجام کار تخصیص داده می‌شود موظف است که خدمات مورد انتظار مشتری را با قیمت مناسب (طبق قیمت گذاری کبال) و کیفیت عالی (طبق استاندارد کبال) ارائه کند.

نمونه کارهای درخشان

طراحی، بازسازی و هوشمند سازی یک واحد آپارتمان در جشنواره "دنیاتو هوشمندتر کن" بامیلو. کبال در این پروژه با همکاری بامیلو وسامسونگ صفر تا صد طراحی، بازسازی و هوشمندسازی را انجام داد.

همکاری کبال (تأمین نیروی انسانی) در طولانی‌ترین بتن‌ریزی پیوسته جهان به مدت پنج روز در فونداسیون برج بین‌الملل ایران مال و ثبت رکورد گینس برای آن در زمستان سال 1396.

تیم ما

تیم کبال مجموعه‌ای از دانش آموختگان بهترین دانشگاه‌های کشور هستند که به کمک متخصصین، تمامی تلاش خود را در جهت شناسایی و رفع نیاز مشتریان صرف می‌کنند. ما در کبال باور داریم بزرگترین سرمایه کبال اعتماد و رضایت مشتریان است؛ به همین منظور دائما در حال بهبود یکایک فعالیت‌هایی هستیم که می‌توانند برای مشتریان ارزش آفرینی داشته باشند و نیازشان را به بهترین شکل برآورده کند.

معنی لغوی کبال

در لغت‌نامه دهخدا کبال ریسمانی تعریف شده که از لیف خرما بافته شده باشد.
در گذشته از کبال برای اتصال تیرها به ستون‌ها در سازه‌های چوبی استفاده می‌شده است. در واقع کبال عامل استحکام اتصال ستون‌ها به تیرها است.

آدرس: سعادت آباد، تقاطع خوردین و بلوار دریا، ساختمان رویال سعادت آباد، طبقه سوم اداری واحد ۳۰۶
021-40880667-9