درباره کبال

کبال چیست و چه گونه کار می کند؟ معنی کلمه کبال

برای معرفی خودمان، قبل از هر کاری، می‌خواهیم بگوییم کبال یعنی چه. در لغتنامه دهخدا آمده است که کبال ریسمانی است که از لیف خرما می‌بافند. در گذشته کبال برای اتصال تیرها به ستون‌ها در سازه‌های چوبی استفاده می‌شده است. در هر حال کبال عامل استحکام یک اتصال است؛ اتصال ستون‌هایی که می‌تواند زیربنای ساختمانی یک زندگی شاد و آرام باشد.

 

ما یک سامانه آنلاین خدمات خانه و ساختمان هستیم. یعنی شما می‌توانید برای درخواست خدمات تعمیرات، تغییرات و هر گونه کار ساختمانی (کوچک یا بزرگ) به وب‌سایت کبال بیایید. آن وقت براساس نیازتان ما لیستی از متخصصان ماهر و تاییدشده را در اختیارتان می‌گذاریم که اطمینان داریم یافتن آن‌ها به تنهایی، برای شما کار دشوار، طاقت‌فرسا و پرهزینه‌ای است.

درست مثل دوستی که از او برای نقاشی ساختمان، متخصص کاربلدی را سراغ می‌گیرید، ما نیز به عنوان مشاوری که متخصصان زیادی را می‌شناسد می‌توانیم برای انجام کارهای مختلف، افراد مناسبی را معرفی کنیم. از میان آن‌ها یکی را انتخاب کنید و کار خود را با خیال راحت به او بسپارید. ما متخصصان ممتاز را به شما گره می‌زنیم.

در حال حاضر در بخش‌های نقاشی ساختمان، تاسیسات مکانیکی (مثل لوله‌کشی یا تعویض شیرآلات)، تاسیسات برقی (مثل تعمیر سیم‌کشی یا نصب لوستر) و کارهای مرتبط با نجاری افراد زیادی را بررسی کرده‌ایم و از میان آن‌ها متخصصان کارآزموده را برگزیده‌ایم. متخصصان برگزیده‌ی ما قادرند تمام کارهای کوچک و بزرگ شما را انجام بدهند.

همین حالا می‌توانید با استفاده از بخش جستجو در صفحه اول یا از مسیر انتخاب موضوع از بخش‌های مختلف در همان صفحه، خدمات مورد نظرتان را درخواست و از میان کارشناسان معرفی شده هر کدام را که خواستید انتخاب کنید.

ثبت سفارش کاملا رایگان است.

 

سامانه آنلاین خدمات خانه و ساختمان، متعلق به شرکت توسعه دهندگان رابین است که متخصصان خدمات مختلف ساختمانی را شناسایی و به متقاضیان معرفی می‌کند.
آدرس: سعادت آباد، تقاطع خوردین و بلوار دریا، ساختمان رویال سعادت آباد، طبقه سوم اداری واحد ۳۰۶
021-40880667-9
info@cobal.ir